حدیث روز
پیامبر اکرم (ص) فرمود: «اى على! ... مَثَل تو و امامان از نسل تو پس از من، همچون كشتى نوح است كه هر كس بر آن سوار شد، رهايى يافت و هر كه از آن باز ماند، غرق گشت و مَثَل شما، همچون اختران است كه هر گاه يكى ناپديد شود، ديگرى پيدا مى‌گردد تا به روز رستاخيز». كمال الدين: ص ٢٤١ ح ٦٥

یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳ ساعت تعداد کل نوشته ها : 3077 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 1 تعداد دیدگاهها : 3×
اعزازی: متاسفانه در دولت روحانی جایگاه شورایعالی انقلاب فرهنگی تنزل پیدا کرده است
21 آوریل 2019 - 13:16
شناسه : 1026
بازدید 131
7

متاسفانه در دولت «روحانی» جایگاه شورایعالی انقلاب فرهنگی تنزل پیدا کرده است به گزارش بناب پرس، ضیاءالله اعزازی ملکی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تضعیف جایگاه شورایعالی انقلاب فرهنگی در چند سال اخیر گفت: جایگاه این شورا بسیار رفیع است و نباید آن را به بازی بگیرند و نگاه […]

ارسال توسط :
پ
پ

متاسفانه در دولت «روحانی» جایگاه شورایعالی انقلاب فرهنگی تنزل پیدا کرده است

به گزارش بناب پرس، ضیاءالله اعزازی ملکی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تضعیف جایگاه شورایعالی انقلاب فرهنگی در چند سال اخیر گفت: جایگاه این شورا بسیار رفیع است و نباید آن را به بازی بگیرند و نگاه جناحی به آن داشته باشند.

وی افزود: نباید جایگاه شورایعالی انقلاب فرهنگی تضعیف شود و این در حالی است که در طول ۴۰ سال پس از انقلاب اسلامی ایران، جایگاه ضعیف فعلی و نگاه های سیاسی به این شورا وجود نداشته و تا این حد جایگاه شورای انقلاب فرهنگی تضعیف نشده بود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دوران اصلاحات و در زمان ریاست خاتمی بر شورایعالی انقلاب فرهنگی هم جایگاه این شورا تا حد فعلی تنزل پیدا نکرده بود.

وی با بیان اینکه انتصاب اعضای حقیقی و حقوقی شورای عالی انقلاب فرهنگی توسط مقام معظم رهبری صورت می گیرد گفت: جایگاه این شورا با توجه به اینکه رهبر انقلاب اعضای آنرا منصوب می کنند بسیار مقدس است ضمن اینکه احکام و مصوبات این شورا در حکم قانون است.

نماینده مردم بناب در مجلس افزود: متاسفانه در دولت آقای روحانی جایگاه شورایعالی انقلاب فرهنگی تنزل پیدا کرده است و هر چه جلوتر می رویم و ضعف را در برگزاری جلسات آن و لغو پی در پی آن و ضعف در خروجی های این شورا می بینم این در حالی است که از زمان انتصاب دبیر این شورا تا کنون جلسه ای برگزار نشده است.

اعزازی ملکی با اشاره به عدم نقد پذیری حسن روحانی در جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی به عنوان روسای این شوراها گفت: متاسفانه رئیس جمهور به هیچ وجه روحیه نقدپذیری را ندارد هر چند که شعار آن را سر می دهد این در حالی است که مسئول در جمهوری اسلامی باید همواره روحیه نقدپذیری داشته و انعطاف پذیر باشد.

وی با بیان اینکه اعضای حقیقی و حقوقی شورایعالی انقلاب فرهنگی افرادی متخصص در موضوعات فرهنگی با ایده ها و نظرات ویژه هستند گفت: داشتن روحیه ای تحمل منتقد در جلسات شورایعالی انقلاب فرهنگی می تواند به بهتر شدن خروجی آن کمک کند لذا رئیس جمهور باید ضمن نقد پذیری، روحیه تحمل نظرات مخالفان خود را همانند آنچه که در قرآن بیان کرده است داشته باشد.

وی با بیان اینکه حسن روحانی سخنور بسیار خوبی است اما روحیه انتقادپذیری ندارد افزود: شعار دادن و عدم وفای به تعهدات، به هیچ وجه بنده زیبنده رئیس جمهور و یا مدیران دیگر نیست.

ثبت دیدگاه

قوانین سایت :
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.