نمایش قدرت و اقتدار/ برگزاری رزمایش تمرینات تاکتیکی گردان امام علی (ع) بسیج در بناب

رزمایش تمرینات تاکتیکی گردان های امام علی (ع) بسیج شهرستان بناب امروز با هدف تمرین و مقابله با هرگونه توطئه احتمالی در محوطه سپاه ناحیه بناب برگزار شد.

در مرحله اول این رزمایش از صبح امروز با حضور فرماندار بناب و فرمانده سپاه تا عصر ادامه داشت و بسیجیان گردانهای امام علی (ع) برای آمادگی بیشتر در مقابل هر گونه توطئه، فنون رزم و عملیات های تاکتیکی را تمرین کردند.

ملت ایران عزتمندانه پای آرمان هایشان خون دادند اما وجبی از خاک به دشمن ندادند؛

فرماندار شهرستان بناب در حاشیه این رزمایش، آمادگی همه جانبه برای دفاع از کیان وطن و ارزش های والای نظام را امری خطیر خواند و گفت: امروز بسیج و بسیجیان سهم غیر قابل انکاری از آن را ایفا میکنند.

فتحی مردم ایران را مردمانی حماسه ساز دانست و گفت: ملت ایران عزتمندانه پای آرمان هایشان خون دادند اما وجبی از خاک به دشمن ندادند؛ شهدای دفاع مقدس، ثمره این نگرش و باور عزتمندانه بودند و آنجا که نیازِ زمان بود، مردانه از حریم وطن دفاع کردند؛ اکنون برما وظیفه است در تمامی جبهه ها، با اقتدار به آرمان های شهدایمان کیان وطن و نظام مقدس اسلامی را پاس بداریم.

وی حضور جوانان خصوصا نسل جدید، در امتداد خط ارزش های انقلابی را مایه مباهات، غرور و آرامش خوانده و تاکید کرد: صحنه گردانی ۸ سال دفاع مقدس غالبا با جوانان بود و این خود صحه بر توانایی جوانان در مدیریت عرصه هاست.

سرهنگ حیدری: امنیت مردم خط قرمز ماست

سرهنگ پاسدار یحیی حیدری با تاکید بر این موضوع، که امروزه عرصه ی جنگ از سوی دشمن به تمامی جوانب جامعه (از جمله فرهنگی، اقتصادی، نظامی…) گسترش یافته، گفت: نفوذ و توطئه چینی های کوچک و بزرگ دشمن و ایجاد تفرقه بین آحاد ملت نیاز به هوشیاری و خنثی سازی دارد.

وی بسیج را نیروی همیشه پابه کار، دلسوز و فداکار کشور خوانده و تاکید کرد: بسیج، قشر شاخصی است که سهم بسزایی در شناسایی و خنثی سازی های توطئه ها داشته و دارد این در حالی است که عرصه ی فضای مجازی نیز امروزه به بستر مضاعفی برای نفوذ دشمن بدل شده است.

فرمانده سپاه ناحیه بناب داشتن بصیرت و دشمن شناسی را از ویژگی های بارز یک بسیجی واقعی خوانده و خاطرنشان کرد: بسیجی باید مشکلات روز جامعه خود را شناخته و توان تجزیه و تحلیل آن را داشته باشد تا بتواند به هدف مقدس خود که حفظ آرامش ملت خود و پاسداشت آرمان های انقلاب اسلامی است، نایل آید.

تصاویر: