پروژه های مختلف نیمه تمام و رها شده در شهرداری بناب

پروژه های مختلف نیمه تمام و رها شده در شهرداری بناب

نایب رئیس شورای شهر بناب از مشکلات شهرداری بناب در سالهای اخیر خبر داد و گفت: پروژه های نیمه تمام و رها شده و همچنین عدم استفاده بهینه از امکانات موجود میلیاردها تومان ضرر متوجه شهرداری بناب کرده است.

ناصر بزازبنابی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری بناب پرس با اشاره به مهمترین مشکلات شهرداری بناب اظهار داشت: پروژه های نیمه تمام و برخی رها شده پیست های اسب سواری، اتومبیل رانی و موتورسواری، واحدهای تجاری میدان شهدا و عسگرآباد و پارک سنجد از جمله مواردی است که مورد پیگیری قرار نگرفته و شهرداری بناب میلیاردها تومان از این بابت متضرر شده است.

وی افزود: دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بناب مدت دو سال است سازمان سنجش به دلیل عدم برخورداری از استانداردهای لازم اجازه پذیرش دانشجو را نمی دهد، متاسفانه در طول این مدت راکد مانده و مورد بازنگری و استانداردسازی نشده است.

نایب رئیس شورای شهر بناب تصریح کرد: در این مدت کوتاه از آغاز شورای ششم تا امروز طی بررسی و واکاوی که از مسائل و مشکلات شهرداری بناب داشتم، متوجه کارهای نیمه تمام و رها شده در سالهای اخیر شدم.

بزازبنابی همچنین به کارگاه ماسه شویی و بازیافت آسفالت اشاره کرد و افزود: این کارها از جمله مواردی است که هزینه زیادی از بیت المال برای اجرای آن صرف شده اما ادامه نیافته است.

وی خاطرنشان کرد: لازم است همه این موارد از طرف شورای شهر و شهرداری مورد پیگیری قرار گرفته و تعیین تکلیف شوند تا بیش از این اموال مردم و شهرداری حیف و میل نشوند.