‍ مدیر آموزش و پرورش بناب: سخت ترین پروتکل های بهداشتی در مدارس اجرا می شود، اولیاء از این بابت نگرانی نداشته باشند

‍ مدیر آموزش و پرورش بناب: سخت ترین پروتکل های بهداشتی در مدارس اجرا می شود، اولیاء از این بابت نگرانی نداشته باشند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب گفت: کلیه مدارس شهرستان بناب برای آغاز سالتحصیلی جدید آمادگی کامل دارد

به گزارش پایگاه خبری بناب پرس به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بناب، حسین پارسامهر ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان بمناسبت آغاز سالتحصیلی جدید، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس گفت: شهدا الگوهای تمام‌ نشدنی جامعه ما هستند لذا همه ما باید این افراد را در تمام مراحل زندگی الگو و سر لوحه خود قرار دهیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید گفت: تمامی مدارس ما در سال تحصیلی جدید آماده بازگشایی هستند و من این قول را به اولیای گرامی می دهم که سرسخت ترین پروتکل های بهداشتی و شیوه نامه ها در مدارس ما رعایت و اجرا می‌شود و از این بابت جای نگرانی نیست.

وی افزود: متاسفانه کرونا آسیب‌های جدی به جامعه ما وارد کرده که برخی ها را می‌توان از طریق هزینه کرد مالی جبران کرد اما آسیب های روحی و روانی و همچنین مشکلات عدیده‌ای که کرونا در حوزه آموزش ایجاد کرده است، جبران آن زمانبر می باشد.

پارسامهر به واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه نزدیک به ۱۰۰ درصد از فرهنگیان شهرستان بناب واکسینه شده اند و همچنین دانش آموزان بالای ۱۲ سال نیز در حال واکسینه شدن هستند، امیدواریم با این روند واکسیناسیون بتوانیم از آبان ماه مدارس را به تدریج و گروهی به صورت حضوری دایر کنیم.

مدیر آموزش و پرورش در پایان تصریح کرد: فعلاً تا رسیدن به حالت مطلوب، آموزش به صورت مجازی و از طریق شبکه شاد دایر خواهد بود.