‍ ‍ قدردانی فرمانده سپاه بناب از متولیان و بانیان برگزاری مراسمات و جشن های دهه امامت و ولایت

‍ ‍ قدردانی فرمانده سپاه بناب از متولیان و بانیان برگزاری مراسمات و جشن های دهه امامت و ولایت

فرمانده سپاه ناحیه بناب از تمامی دست اندرکاران و بانیان مراسمات دهه امامت و ولایت بابت برگزاری باشکوه برنامه‌ها قدردانی کرد.

سرهنگ پاسدار یحیی حیدری صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران در این خصوص گفت: دهه امامت و ولایت امسال نیز با تمام خوبی ها و خوشی های خود در کنار جنگ با ویروس منحوس کرونا به پایان رسید و برنامه های خوبی در این دهه در شهرستان بناب به همت حوزه ها و پایگاه های مقاومت در کنار همکاری نهادها و سازمان ها رقم خورد.

فرمانده سپاه ناحیه بناب و مسئول مراسمات ملی مذهبی شهرستان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های علمای بزرگوار، مداحان و شاعران اهل بیت، هیئت های عزاداری، ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی و بسیجیان عزیز در برگزاری برنامه های دهه امامت و ولایت گفت: برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی از عید قربان تا غدیر با رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان و روستاها امسال قابل تحسین بود.

وی با تأکید بر اینکه حادثه غدیرخم میوه نخل بلند و استواررسالت انبیای الهی یعنی بحث ولایت است گفت: تمامی برنامه های برگزار شده در این دهه در راستای رساندن پیام بزرگ غدیر به نسل امروز است که الحمدالله این پیام الهی با برگزاری برنامه‌های با تراز بالا امسال نیز به نحو شایسته رسانده شد.

سرهنگ پاسدار حیدری توزیع ۲ هزار بسته گوشت قربانی و بیش از بیست هزار پرس غذای گرم (اطعام علوی) و کمک های مومنانه در این دهه را یکی از برنامه های شاخص دهه امامت و ولایت عنوان کرد و گفت: جا دارد از تمامی خیرین عزیز صنایع و واحدهای تولیدی شهرستان و هیئت امنای مساجد و محلات که همیشه یار و یاور ما هستند کمال تشکر را بکنیم.