‍ افتتاح پایگاه بسیج کارکنان شهید شهریاری دانشگاه بناب

‍ افتتاح پایگاه بسیج کارکنان شهید شهریاری دانشگاه بناب

همزمان با دهه امامت و ولایت با حضور فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ادارات شهرستان بناب، رییس دانشگاه بناب، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از مسئولان، مدیران و کارکنان دانشگاه، مراسم افتتاح بسیج کارکنان دانشگاه بناب برگزار شد.

به گزارش بناب پرس، حسین پیری در آغاز این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن دهه امامت و لایت و خیر مقدم به حضار و میهمانان شرکت کننده در مراسم، بر لزوم تعامل بین بسیج اساتید، بسیج دانشجویی و بسیج کارکنان دانشگاه تأکید کرد و گفت: باید همه دست در دست هم و در جهت خدمت رسانی و همچنین در جهت ترویج ارزش های اسلامی و انسانی گام های مؤثری برداریم.

حجت الاسلام رنجبر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه بناب مهمترین ویژگی بسیج ارزشمداری همراه با داشتن پایگاه مردمی بیان کرده و افزود: باید با ولایت مداری و توجه به ارزش های فرهنگی جامعه در جهت حفظ این ارزش ها بکوشیم و همواره در صحنه های انقلاب حضور موثر داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین اصغری از اساتید حوزه علمیه شهرستان بناب، با تبریک فرارسیدن عید امامت و ولایت عید سعید غدیرخم اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران نیز دنباله رو غدیر می باشد که همانا تاسیس حکومت اسلامی و رعایت موازین و قوانین اسلامی به طور دقیق و صحیح بوده و امتیاز ویژه آن تاسیس امت واحده و مدیریت مردم می باشد.

وی افزود: این امر ایجاد وحدت در جامعه مسلیمن می گردد که از اهداف مهم غدیر نیز می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین اصغری تصریح کرد: غدیر حقیقتی است که از ابتدای خلقت انسان وجود داشته است ولی در هر مقطعی بنا به ظرفیت آن دوره ظاهر شده است و هم اکنون نیز تمام حقیقت غدیر ظاهر نشده است و تنها با ظهور بقیه الله است که این امر به کمال می رسد.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم، با اهدای حکم فرماندهی و مجوز پایگاه مقاومت شهید شهریاری بسیج کارکنان دانشگاه بناب، محمود سعیدی نژند، به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه بناب معرفی و دفتر این پایگاه با حضور شرکت کنندگان افتتاح و رسما فعالیت خود را آغاز کرد.