کشف ۸۶ کیلوگرم مواد مخدر در بناب توسط سربازان گمنام

کشف ۸۶ کیلوگرم مواد مخدر در بناب توسط سربازان گمنام

با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات بناب مقدار ۸۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش بناب پرس به نقل از فارس، با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) مقدار ۸۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش که در دو دستگاه خودرو جاسازی و از تهران برای توزیع به شهرستان بناب حمل شده بود، قبل از توزیع کشف و ضبط شد و در این ارتباط ۲ نفر قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر، دو دستگاه خودرو متوقف و پرونده این سوداگران مرگ برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

این گزارش حاکی است، سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان بناب در اوایل ماه جاری نیز در یک عملیات اطلاعاتی مقدار ۷۵ کیلوگرم حشیش در شهرستان بناب کشف کرده بودند.

شهرستان ۱۵۰ هزار نفری بناب در ۱۱۰ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی و در جنوب این استان واقع شده و با توجه به قرار گرفتن این شهرستان در مسیر مواصلاتی چندین استان غربی کشور متأسفانه قاچاقچیان انواع مواد مخدر برای جابجایی و حمل مواد مخدر از شهرها و استان های مبداء به مقاصد دیگر از این شهرستان عبور می کنند.

قشرهای مختلف مردم شهرستان از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات این شهرستان بخاطر مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و کشف مواد مخدر که سلامتی جامعه و شهروندان به ویژه نوجوانان و جوانان این شهرستان را نشانه رفته اند تقدیر و تشکر می نمایند.