جلسه صمیمی صنعتگران شهرستان بناب با مسئولان و مدیر کل سازمان صمت آذربایجان شرقی

جلسه صمیمی صنعتگران شهرستان بناب با مسئولان و مدیر کل سازمان صمت آذربایجان شرقی

همزمان با هفته صنعت و معدن، جلسه صمیمی صاحبان صنایع شهرستان بناب با مسئولان استانی و شهرستان با حضور امین زاده مدیرکل سازمان صمت استان، امام جمعه، نماینده، فرماندار، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و برخی از مسئولین شهرستان در دفتر امام جمعه بناب برگزار شد

امام جمعه بناب: شهرستان بناب ظرفیت های عظیم اقتصادی برای رونق تولید و جذب سرمایه گذار دارد

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی باقری بنابی در نشست صمیمی با صنعت گران:

مسئولین برای خدمت به مردم در مسیری که خداوند دوست دارد سعی و تلاش کنند، ساختن آخرتی آباد باید مورد توجه ما باشد.

افتخار می‌کنم در شهری زندگی میکنم که شهر تلاش و کوشش، ایثار و گذشت و فداکاری می‌باشد

شما صنعتگران همواره در کنار مردم و مسئولین ایستاده اید و هرگاه گرهی در کار مردم و اقشار محروم جامعه بوجود آمده است بی هیچ منتی پا به صحنه گذاشته اید.

شهرستان بناب ظرفیت های عظیم در حوزه‌های اقتصادی برای رونق تولید و جذب سرمایه گذار دارد.

از مسئولین می‌خواهیم شرایط را به گونه ای فراهم کنند که مانع از خروج سرمایه گذاران بنابی از شهرستان شوند.

شهریار فتحی: صنعت گران به عنوان جهادگران اقتصادی در اوج تحریم های ظالمانه اجازه ندادند حتی یکروز تولید در کشور تعطیل شود

فرماندار شهرستان بناب در نشست صمیمی با صنعتگران:

حضور پرشکوه آحاد مردم در انتخابات ۲۸ خرداد، باردیگر نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد؛ در حالی که دشمن از ماه ها قبل بدنبال ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب و حضور در انتخابات بود.

البته به جرات می توان گفت بخشی از این حماسه پرشکوه را مرهون تلاش های صنعتگران و سرمایه گذاران هستیم که علیرغم تمامی مشکلات ناشی از تحریم ها و جنگ اقتصادی ظالمانه دشمنان به عنوان جهادگران عرصه اقتصاد اجازه نداد حتی یک روز تولید در کشور توقف پیدا کند و نه تنها با تولید چرخ اقتصاد کشور را به حرکت درآورده و زمینه اشتغال پایدار را فراهم کردند

صاحبان صنایع همواره در بحران های مختلف خصوصا در ایام بیماری کرونا با اهدا بسته های معیشتی و کمک های مومنانه گره گشای مشکلات محرومان و مستضعفان بوده اند

آمار بیکاری در شهرستان بناب از ۱۴ درصد به ۷ درصد کاهش یافته است

بیش از ۳۰۰ هزار تن صادرات در سال ۹۹ از این شهرستان ثبت شده است.

شهرستان بناب به سبب برخورداری از روحیه بالای تلاش و کوشش در بین مردم، حمایت های معنوی امام جمعه محترم و نماینده تلاش گر شهرستان و در سایه وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان امروز جزو شهرستان های برتر استان در زمینه تولید و صنعت و … به حساب می‌آید.

امروز استفاده صحیح و اصولی از معادن شهرستان و جلوگیری از خام فروشی و برداشت بی رویه معادن ضروری بنظر میرسد.

اداره کل صنعت و معدن استان باید جلوی هرگونه برداشت بی رویه از معادن در این منطقه را بگیرد چرا که ما خود را در برابر آیندگان مسئول می دانیم و حق از بین بردن منابع طبیعی را نداریم

محمد باقری بنابی: سال گذشته سرمایه گذاری بسیار عظیمی در صنعت فولاد شهرستان بناب صورت گرفته است

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در نشست صمیمی با صنعتگران:

اکثر لوایح و طرح هایی که در کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی کرده ایم در حمایت از تولید و سوق دادن نقدینگی کشور به سمت تولید بوده است.

خوشبختانه سال گذشته سرمایه گذاری بسیار عظیمی در صنعت فولاد شهرستان صورت گرفته که می‌تواند تحولی بزرگ نه تنها در سطح شهرستان بلکه در سطح منطقه بوجود بیاورد و سود همگانی را در پی خواهد داشت.

از مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان می خواهم تا هرچه سریع تر نسبت به حل مشکل واگذاری ۱۰۰ هکتار از زمین های شهرک صنعتی در فاز توسعه برای استقرار سرمایه‌گذارانی که منتظر دریافت زمین‌های خود هستند اقدامات لازم را انجام دهد.

حبیب امین زاده: در صنایع از روش های نوین برای کاهش آلایندگی ها استفاده کرد

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان در نشست صمیمی با صنعتگران بناب:

امروز استان آذربایجان شرقی اگر به عنوان قطب سوم فولاد کشور مطرح می‌باشد، بخش عمده‌ای از این پیشرفت را مرهون تلاش‌های صنعتگران و مدیران شهرستان بناب می‌باشیم.

باید تمام تلاش خود را بکار بندیم تا مشکل تولید در کشور برطرف شده و توسعه یابد که در کنار آن قطعا سایر مشکلات نیز حل خواهد شد.

در توسعه صنعت باید به سمتی پیش برویم که به محیط زیست آسیب نرسانیم، باید از روش های نوین برای کاهش آلایندگی در صنایع استفاده کنیم.