باید یک رئیس جمهور مدیر، انقلابی و جهادی از حضور حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰ شکل بگیرد

باید یک رئیس جمهور مدیر، انقلابی و جهادی از حضور حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰ شکل بگیرد

باید یک رئیس جمهور مدیر، انقلابی و جهادی از حضور حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰ شکل بگیرد

به گزارش بناب پرس، حجت الاسلام والمسلمین سرایی مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه عاشورا در همایش علماء و روحانیون شهرستان بناب با عرض تبریک سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، اتفاق سوم خرداد سال ۶۱ را قدرت اسلام و قدرت اهلبیت علیهم السلام قلمداد کرد و گفت: تشییع جنازه سردار حاج قاسم سلیمانی نیز یک سوم خرداد، یک فتح خرمشهر دیگر بود.

حجت الاسلام والمسلمین سرایی با اشاره به فرارسیدن امر مهم انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه انتخابات یک امر تشریفاتی نیست، افزود: انتخابات نماد مردم سالاری دینی، نماد آزادی مردم در تعیین سرنوشت خود است.

وی به برنامه ریزی های جدید دشمنان نظام و انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: مدل تضعیف جایگاه ولایت فقیه از طرف دشمن جواب نداد و فتنه ۱۴۰۰ دشمن مایوس کردن مردم از انتخابات است، و برای همین منظور کمپین های متعددی؛ کمپین “رفراندم”، کمپین “نه به رای” و کمپین “نه به جمهوری اسلامی” راه انداخته است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا تصریح کرد: امروز رسالت روحانیت تبلیغ چهره به چهره است، حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات است. باید یک رئیس جمهور مدیر، انقلابی و جهادی از حضور حداکثری شکل بگیرد، بعد از چند دهه باید یک سرباز آماده برای ولایت انتخاب شود.

حجت الاسلام والمسلمین سرایی با بیان اینکه با هیچ مذاکره ای نمی توانید تحریم ها را بردارید، چون نظام تصمیم گیری در دنیا در اختیار آمریکاست، اذعان کرد: آمریکا و متحدان اروپایی متفق القول هستند که تحریمها را سرپا نگهدارند، می گویند نظام تحریم ها قوی ترین ابزار به زانو درآوردن ایران است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: دشمنان می خواهند با فشار تحریمها نظام اسلامی را از درون استحاله کرده و مردم اعتقادات دست بردارند و ایران را تسلیم و فرمانبردار نمایند.

تصاویر: