‍ توزیع کمک های مومنانه کارکنان بانک ملی به خانواده های نیازمند

‍ توزیع کمک های مومنانه کارکنان بانک ملی به خانواده های نیازمند

تعداد ۷۰ بسته کمک معیشتی در قالب کمک های مومنانه توسط کارکنان بانک ملی امروز صبح با حضور شهریار فتحی فرماندار شهرستان بناب و جمعی از مسئولین شهرستان جهت توزیع به خانواده های بی بضاعت در اختیار کمیته امداد و اداره بهزیستی بناب قرار گرفت.

به گزارش بناب پرس، خسروشاهی رئیس شعب بانک ملی در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار و مسئولین شهرستان در جمع کارکنان این شعبه اظهار داشت: ۷۰ بسته کمک معیشتی به ارزش هر بسته بیش از ۵ میلیون ریال شامل ۱۰ کیلوگرم برنج مرغوب، ۲ عدد روغن، ۲ بسته ماکارونی و ۲ قوطی رب گوجه فرنگی توسط کارکنان بانک ملی شعب بناب، عجب شیر و آذرشهر با اختصاص حقوق یک روز خود تهیه شده است که جهت توزیع به خانواده های بی بضاعت در اختیار کمیته امداد و بهزیستی شهرستان قرار می گیرد.

شهریار فتحی فرماندار شهرستان بناب نیز در ادامه با تقدیر و تشکر از کارکنان شعب بانک ملی در تهیه بسته های معیشتی و ابراز همدلی با هم میهنان خود، افزود: الحمدلله احساس همدلی و کمک به مستمندان و همکاری خیرین با نهادهای حمایتی در این شهرستان خوب جا افتاده است. و از اینکه کارکنان این شعب با اختصاص حقوق یک روز خود در راستای کمک مومنانه باعث شادی چندین خانواده نیازمند شده اند، در پیش خداوند متعال ماجور خواهند بود.