مراسم روز جهانی قدس در بناب برگزار شد

مراسم روز جهانی قدس در بناب برگزار شد

همزمان با روز جهانی قدس مراسمی با حضور مسئولان شهرستان بناب، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و عده ای از مردم بصورت محدود و با رعایت فاصله اجتماعی با سر دادن شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” و آتش زدن پرچم های آمریکا و اسرائیل مقابل مصلی اعظم بناب برگزار شد

به گزارش بناب پرس، شهریار فتحی فرماندار شهرستان بناب در این مراسم با بیان اینکه روز قدس نماد اتحاد امت اسلام بر علیه استکبار و استبداد است، اظهار داشت: استکبار هر جا مظلومی را می بیند شیطنت و استبداد خود را بر او غالب می کند.

فرماندار بناب افزود: ما بر حسب وظیفه دینی و اعتقادی خود اینجا جمع شده این تا ضمن تبعیت از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی حمایت خود را از مظلوم و نفرت و انزجار خود را از استکبار نشان دهیم.

وی با اشاره به اینکه امسال نیز شیوع بیماری کرونا مانع از حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس شد، اما با این افراد محدود از اینجا نماد استکبار ستیزی و حمایت از مظلوم را به جهان اعلام می کنیم.

فتحی در پایان ابراز امیدواری کرد: انشاءالله زیر پرچم ولایت به رهبری آیت الله العظمی امام خامنه ای تا آخرین قطره خون در مقابل ظلم و تجاوز ایستادگی خواهیم کرد.

تصاویر: