انتصاب مدیر جدید امور منابع آب شهرستان بناب

انتصاب مدیر جدید امور منابع آب شهرستان بناب

با حضور مجتبی جلیل زاده معاون بهره برداری آب منطقه ای آذربایجان شرقی و شهریار فتحی فرماندار بناب، علی نصیری به عنوان مدیر جدید امور منابع آب شهرستان بناب معرفی شد.

به گزارش بناب پرس به نقل از مهر، عصر امروز معاون بهره برداری آب منطقه ای آذربایجان شرقی در مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید امور منابع آب بناب طی سخنانی تنها راه عبور از بحران خشکسالی و کمبود آب در سال زراعی جاری را صرفه جویی در مصرف آب کشاورزی، صنعتی و شرب دانست و افزود: در شهرستان بناب حدود ۴ هزار حلقه چاه غیرمجاز وجود دارد که بایستی در این خصوص مسئولین قدم بردارند.

جلیل زاده در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بیوک عباس زاده مدیر قبلی، علی نصیری را به عنوان مدیر جدید امور منابع آب شهرستان بناب معرفی کرد و از ایشان خواست با همکاری فرماندار و مسئولین شهرستان در راستای حفظ منابع آب شهرستان قدم های لازم را بردارند.

فرماندار بناب نیز در این جلسه با اشاره به کمبود آب و لزوم صرفه جویی در مصرف آن گفت: به منظور جلوگیری از تنش آبی در شهرستان صرفه جویی منابع آبی باید به صورت جدی مورد توجه کشاورزان قرار گیرد.

فتحی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های بیوک عباس زاده مدیر سابق امور منابع آب بناب، برای علی نصیری مدیر جدید این اداره در انجام امورات محوله آرزوی موفقیت کرد و از وی خواست حفظ منابع آب، تکریم ارباب رجوع و پاک دستی را سرلوحه کار خود قرار دهد.