نماینده بناب: بی‌تدبیری دولت موج چهارم کرونا را رقم زد/ کرونا منتظر دولت بعدی نمی‌ماند!

نماینده بناب: بی‌تدبیری دولت موج چهارم کرونا را رقم زد/ کرونا منتظر دولت بعدی نمی‌ماند!

نماینده بناب گفت:
بی‌تدبیری دولت موج چهارم کرونا را رقم زد/ کرونا منتظر دولت بعدی نمی‌ماند!

به گزارش بناب پرس به نقل از فارس، حجت الاسلام محمد باقری بنابی اظهار کرد: دولت و دستگاه های اجرایی باید به موقع تصمیماتی می گرفتند که بتوانند بیماری کرونا را کنترل کنند که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

وی افزود: به نظر می رسد با توجه به اینکه دولت اواخر عمر خود را طی می کند انگیزه چندانی برای حل برخی از مسائل ندارد؛ اما کرونا با سلامت و امنیت جانی مردم سر و کار داشته و نمی تواند برای کنترل، منتظر دولت بعدی بماند.

باقری بنابی تصریح کرد: مردم هم وقتی دیدند مسئولان مسئله را جدی نگرفته و تدابیر مناسبی اتخاذ نمی کنند، به سهل انگاری پرداخته و با رعایت نکردن کامل پروتکل های بهداشتی جان خود، خانواده و کل جامعه را به خطر انداختند.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در واقع از یک طرف بی تدبیری و بی مسوولیتی مسوولان و از طرف دیگر عادی انگاری مردم موجب گرفتاری کل کشور در موج چهارم کرونا که به مراتب خطرناک تر است، شد.

وی متذکر شد: در حال حاضر شرایط کرونایی در کشور بسیار بغرنج بوده و با ادامه روند کنونی وضعیت به مراتب بدتر خواهد شد؛ عادی انگاری شرایط بالاخره کار دست همه داد و در وضعیت فعلی کنترل شرایط بسیار سخت و هزینه بر است.

باقری بنابی در عین حال خاطرنشان کرد: باید برای مدیریت این وضعیت همه دست به دست هم دهیم؛ مسوولان و دولت نیز باید تصمیمات قطعانه تری اتخاذ کرده و جلوی فاجعه را بگیرند.