صدور مجدد گواهی نامه ۱۷۰۲۵ ISO/IEC طبق ويرايش جديد (۲۰۱۷) مدیریت کیفیت آزمایشگاه مجتمع فولاد صنعت بناب

صدور مجدد گواهی نامه ۱۷۰۲۵ ISO/IEC طبق ويرايش جديد (۲۰۱۷) مدیریت کیفیت آزمایشگاه مجتمع فولاد صنعت بناب

جلسه افتتاحيه مميزي دريافت گواهينامه ۱۷۰۲۵طبق ويرايش جديد ( ۲۰۱۷ ) ISO/IEC روز پنجشنبه مورخه ۷ اسفند ماه با حضور مدیرعامل، معاونت مهندسي، مدير ارشد ساخت و توليد، مسئولین آزمایشگاه و تضمین کیفیت، ممیزی نهایی (صدورمجدد) سیستم «مدیریت کیفیت آزمایشگاه» مطابق با الزامات استاندارد ISO/IEC 17025 صورت پذیرفت.

به گزارش بناب پرس به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، بابك عليزاد شهير مديرعامل و عضو هيئت مديره مجتمع در جلسه افتتاحيه اين مميزي گفت : با توجه به شرايط مناسب و رو به رشد مجتمع كه در سال جاري وجود داشته است و جايگاه خوب محصولات اين مجتمع در بازارهاي داخلي و خارجي و ركوردهاي كسب شده در توليد و فروش و صادرات كه طبيعتا كيفيت بالاي محصولات توليدي و استقبال از آن اين نتايج را در بر داشته است و توانستيم عنوان صادر كننده نمونه را نيز كسب كنيم.

مديرعامل و عضو هيئت مديره مجتمع رعايت قواعد و استانداردها در توليد محصول كيفي را مهم دانست و افزود: اهتمام و توجه ويژه اي در رعايت كامل و اخذ استانداردهاي لازم داشته ايم و با بهره گيري از نيروهاي متخصص و مجرب و تجهيز آزمايشگاه هاي موجود در شركت، نظارت مداوم و كنترل هاي لازم در توليد محصولات انجام مي گيرد و خوشنامي برند شاهين در بازارهاي داخلي بر همين اساس و با ارائه محصولي با كيفيت بالاست.

در ادامه اين جلسه با حضور مهندس قاسمي سر مميز و نماينده و تيم مميز، به ساز و کارهای مهم در فرآیند ممیزی توسط تیم ممیزی کننده پرداخته شد و شروع ممیزی با بازدید از آزمایشگاهها آغاز گردید و در این فرآیند تمامی مدارک گردآوری شده، مواد و تجهیزات استفاده شده و فرآیندهای مرتبط با دامنه اظهار شده و در دو قالب الزامات کیفی و فنی توسط تیم ممیزی مورد بررسی قرار گرفت.

در نهايت جلسه اختتاميه با حضور نمايندگان و تيم مميزي و معاونين و مديران واحد هاي مختلف با ارائه تعدادی از یافته های حاصله در طول فرآیند ممیزی و اعلام قابل قبول بودن نتایج استقرار ۱۷۰۲۵ ISO/IEC در واحد آزمایشگاه توسط این گروه مميزي، صدور مجدد گواهینامه طبق ويرايش جديد ( ۲۰۱۷ ) مورد تائید قرار گرفت.

شايان ذكر است كه اهمیت این استاندارد و به کار گیری آن باعث خواهد شد كه :
– پذیرش آزمایشگاه در سطح ملی و بین المللی ( صادرات )
– ارتقاء تصویر ذهنی بازار از آزمایشگاه و امکان جذب مشتریان جدید که الزام دارند خدمات آزمون خود را از مراجع تائید صلاحیت شده دریافت نمایند.
– کاهش هزینه های مرتبط با شکایات مشتریان، تکرار و سایر موارد مرتبط
– تصمیم گیری بر مبنای واقعیت و تسهیل در پذیرش نتایج آزمون