‍ کشف نزدیک ۲ کیلو گرم مواد مخدر در بناب

‍ کشف نزدیک ۲ کیلو گرم مواد مخدر در بناب

فرمانده انتظامي شهرستان بناب از کشف یک کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگيري ۲ نفر توزیع کننده خبر داد

به گزارش پايگاه خبري بناب پرس، سرهنگ “سهراب شفقی ” در تشریح این خبر گفت: در راستاي تداوم اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي نقاط آلوده شهري و روستايي و در پي دريافت گزارشي مبني بر اينکه ۲ نفر در زمينه تهيه و توزيع مواد مخدر فعاليت مي کنند، شناسايي و دستگيري آنان در دستور کار ماموران یگان امداد شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران در تحقیقات اولیه متهمان را شناسایی و آنان را دستگير و در بازرسي از خودروی آنان مقدار یک کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع ترياك كشف شد.

سرهنگ شفقی با بیان اینکه ۲ نفر قاچاقچی در این زمینه دستگیر و یک دستگاه سواری سمند توقیف شد، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی بناب در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل آحاد مردم با پلیس در مبارزه با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر اظهار داشت: از شهروندان انتظار داریم تا در راستای همکاری با پلیس و پیشگیری از اعتیاد جوانان و همچنین حفظ سلامت اجتماعی جامعه ، در صورت مشاهده یا اطلاع از هرگونه موارد مشکوک ، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند