مراسم تجلیل از ورزشکاران افتخار آفرین بناب در رشته دوگانه برگزار شد

مراسم تجلیل از ورزشکاران افتخار آفرین بناب در رشته دوگانه برگزار شد

در این مراسم از عرفان آتش بر آب و علیرضا پورفرزین افتخار آفرین بناب در مسابقات کشوری دوگانه که اخیرا به ترتیب موفق به کسب عنوان تیمی دوم و پنجم کشور در رده های نوجوانان و جوانان شده بودند، تقدیر به عمل آمد.

حمایت شهرداری بناب از ورزش دوچرخه سواری به عنوان برند بناب/ رینگ اطراف پارک فدک به پیست دوچرخه سواری تبدیل می شود

شهردار بناب از حمایت بیش از پیش شهرداری بناب از ورزش دوچرخه سواری به عنوان برند این شهرستان خبر داد.

به گزارش بناب پرس به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان بناب، جواد نظام پرست در مراسم تجلیل از ورزشکاران افتخار آفرین بناب در رشته دوگانه با اشاره به وظیفه شهرداری ها در حضور فعال در عرصه ورزش تصریح کرد: شهرداری بناب حمایتهای لازم را از ورزش به ویژه در دوچرخه سواری به عنوان برند این شهر انجام خواهد داد.

وی افزود: اکنون که بحث شهر ملی دوچرخه در سطح کشور مطرح شده است فرصتی فراهم آمده تا با تامین زیرساختهای مورد انتظار آئین نامه این عنوان ملی، بناب نیز به عنوان شهر ملی دوچرخه ثبت شود.

شهردار بناب با تاکید بر لزوم ایجاد آیتم های مختلفی نظیر مسیر ویژه دوچرخه و ایستگاه دوچرخه در سطح شهر، اظهار داشت: در تلاشیم با تامین پارکینگ مورد نیاز برای پارک فدک به زودی رینگ اطراف پارک فدک را به پیست دوچرخه سواری تبدیل کنیم.

نبود باشگاه حرفه ای در بناب چالش اصلی قهرمانان ورزشی این شهرستان است/ تیم دوگانه بانوان هم در بناب راه اندازی می شود

سید مجید یزدانی رئیس ورزش و جوانان بناب نیز در مراسم تجلیل از ورزشکاران افتخار آفرین بناب در رشته دوگانه با اشاره به مشکلات پیش روی قهرمانان ورزشی و تیمهای ورزشی این شهرستان، تصریح کرد: با تلاشهای انفرادی ورزشکاران در بناب شاهد کسب افتخارات خوبی هستیم ولی نبود یک باشگاه حرفه ای برای تیم داری در رشته های مختلف ورزشی علی رغم وجود صنایع قدرتمند در بناب، به مشکل اصلی ورزش بناب برای تداوم قهرمانی ها تبدیل شده است.

وی با تشکر از زحمات خانواده های این دو ورزشکار افتخارآفرین رشته دوگانه، اظهار داشت: به آینده این قهرمانان ورزشی بناب امیدواریم و قطعا بیش از این برای بناب افتخارآفرین خواهند بود.

یزدانی در ادامه با اشاره به جذابیتهای رشته دوگانه که ترکیبی از رشته های دو و دوچرخه سواری است، افزود: در تلاشیم به زودی تیم دوگانه بانوان را نیز در بناب راه اندازی کنیم.