همکاری بیش از ۱۱۰۰ بسیجی برای مهار کرونا در شهرستان بناب

همکاری بیش از ۱۱۰۰ بسیجی برای مهار کرونا در شهرستان بناب

فرمانده سپاه ناحیه بناب از همکاری بیش از ۱۱۰۰ بسیجی برای مهار کرونا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بناب پرس به نقل از فارس، سرهنگ یحیی حیدری در جلسه اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان بناب با اشاره به اجرای کیفی این طرح در این شهرستان گفت: بعد از ابلاغ سراسری فرامین رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مبنی بر مشایعت و همراه سازی متولیان در کنار بیماران کرونایی و خانواده‌های آنها، بسیجیان و سپاه ناحیه بناب موظف به انجام غربالگری حضوری در سطح شهرستان و روستاها شد.

وی افزود: در اجرای این طرح بیش از یک هزار و ۱۰۰ بسیجی در قالب تیم های رصد و پایش در اجرای طرح شهید سلیمانی همکاری کردند.

به گفته فرمانده سپاه ناحیه بناب از زمان ابلاغ این طرح ۸۵۰ بسته معیشتی در قالب کمک مؤمنانه به خانواده‌های نیازمند درگیر به ویروس کرونا اهدا شده است که جا دارد از خیرین بزرگوار شهرستان و واحدهای تولیدی بابت همکاری‌های صمیمانه با قرارگاه تقدیر و تشکر کنیم.

حیدری خاطرنشان کرد: با اجرای محله محور این طرح می‌توان در شناسایی، پایش و قطع زنجیره ویروس منحوس کرونا اقدامات مؤثری داشته باشیم.

طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با رویکرد محله محور و مبتنی بر برنامه “هرخانه یک پایگاه سلامت” در کشور در حال اجرا است و تا کنون دستاوردهای بسیار خوبی از جمله کاهش مبتلایان کرونا را در شهرستان بناب به داشته است.