پیام رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب به مناسبت ۲۶ مهر ماه آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش

پیام رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب به مناسبت ۲۶ مهر ماه آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش

بمناسبت ۲۶ مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش، سیدمجید یزدانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب پیامی را صادر کرد

متن پیام رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب بدین شرح است:

نام گذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است. بی شک ورزش شهرستان بناب، با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگتر و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور شهرستان در عرصه رقابت های ملی و بین المللی گردید.

ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد. و رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت. ورزش به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود. از این منظر باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرارگیرد

اینجانب فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزشی اعم ازمربیان، ورزشکاران، داوران، پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی و کلیه حامیان ورزشی و عموم مردم شریف و ورزش دوست بناب که صادقانه در راستای تحقق اهداف ورزش تلاش می نمایند تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزش را مسئلت می نمایم.

سید مجید یزدانی
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب