‍ کشف نزدیک ۲ کیلو مواد مخدر در “بناب”

‍ کشف نزدیک ۲ کیلو مواد مخدر در “بناب”

فرمانده انتظامي شهرستان بناب از کشف یک کیلو و ۸۲۶ گرم مواد مخدر از نوع تریاک ودستگيري ۲ نفر توزیع کننده مواد مخدر خبر داد

به گزارش بناب پرس، سرهنگ “سهراب شفقی ” در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر در یکی از روستاهای شهرستان بناب، شناسایی و دستگیری توزیع کنندگان مواد مخدر در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات تخصصی و هوشمندانه با هماهنگی مقام قضایی ۲ نفر توزیع کننده مواد مخدر را که در یکی از روستاهای شهرستان فعالیت می کردند شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از محل اختفای متهمان دستگیر شده مقدار یک کیلو و ۸۲۶ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۳ عدد بافور کشف شد.

سرهنگ شفقی با اشاره با اینکه در این راستا ۲ دستگاه سواری پژو توقیف شد تصریح کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان بناب در پایان ضمن تاکيد بر جديت پليس براي مبارزه و مقابله با قاچاقچيان مواد مخدر ،از مشارکت و همکاري خوب مردمي با پليس در شناسايي و کشف جرائم قدرداني و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه موارد مشکوک موضوع در اسرع وقت از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند تا در کمترين زمان نسبت به شناسايي و دستگيري مجرمان و متخلفان اقدام شود.