فرمانده انتظامی بناب: ‍ شهدا افتخاری برای ملت ایران و باعث سربلندی کشور هستند

فرمانده انتظامی بناب: ‍ شهدا افتخاری برای ملت ایران و باعث سربلندی کشور هستند

فرمانده انتظامی شهرستان بناب در ديدار با خانواده شهيدان “سعید نژادمحسنی–مجتبی حیدرزاده ” با اشاره به اينكه امنيت امروز كشور را مديون خون شهيدان هستیم گفت: شهدا افتخاری برای ملت ایران و باعث سربلندی کشور هستند

به گزارش بنا پرس، سرهنگ ” سهراب شفقی” به همراه روسای عقیدتی سیاسی و حفا با خانواده شهیدان “سعید نژادمحسنی – مجتبی حیدرزاده” دیدار و با بيان اينكه ما هرچه داريم به بركت خون شهدا است گفت: اگر امروز كشور امنيت دارد و مردم در امنيت و آرامش زندگي مي كنند اين را مديون خون شهدا هستيم .

وي با اشاره به اينكه شهدا با دادن خون خود امنيت را براي كشور به ارمغان آورده اند تصريح كرد: شهدا افتخاری برای ملت ایران و سبب سربلندی کشور هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب با اشاره به رشادت ها و دلاورمردي هاي شهدا و رزمندگان اسلام در راه دفاع از ارزش هاي انقلاب اسلامي گفت: شهدا با شهادتشان رستگار شده و امنيت كشور را تضمين كرده اند و ما امروز محتاج دعاي خانواده معظم آنان هستيم تا بتوانيم راه شهيدان را ادامه دهيم و يادشان را گرامي بداريم .

سرهنگ “شفقی” در پایان با تبريك و تسليت به خانواده بزرگوار اين ۲ شهيد گفت: هدف از ديدار با خانواده شهدا روحيه گرفتن برای ادامه مسیر این عزیزان است۰