ورود و خروج به شهرستان بناب طی ۲۴ساعت آینده ممنوع خواهد شد/ مسافران سریعاً به شهرهای خود بازگردند.

ورود و خروج به شهرستان بناب طی ۲۴ساعت آینده ممنوع خواهد شد/ مسافران سریعاً به شهرهای خود بازگردند.

فرماندار بناب از اعمال ممنوعیت ورود و خروج به شهرستان بناب طی ۲۴ آینده خبر داد.

به گزارش بناب پرس امین رفیعی با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در سراسر کشور ، از اعمال ممنوعیت رفت و آمد به شهرستان خبر داد و افزود: پیش بینی می شود این محدودیت از ۲۴ ساعت آینده در همه شهرها اعمال شود لذا بهتر است افرادی که در مسافرت هستند سریعاً به شهر خود بازگردند و افرادی که قصد مسافرت داشتند سفر خود را لغو کنند.

وی همچنین تصریح کرد: با اجرای این طرح تنها به افراد ساکن شهرستان بناب اجازه ورود به شهرستان داده می شود و در صورت تخلف رانندگان نیز خودروهای متخلف یک ماه توقیف شده و مبلغ ۵ میلیون ریال نیز جریمه اعمال خواهد شد.

رفیعی در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص گلایه مردم از عدم کنترل ورودی های بناب در روزهای اخیر نیز خاطرنشان کرد: طبق دستور ابلاغ شده جهت رفاه حال افراد مشکوک به ویروس کرونا تنها خروجی های هر شهر کنترل می شدند تا در صورت شناسایی هر مورد مشکوک، فرد شناسایی شده در شهر خود بستری شود ولی با اجرای طرح جدید ورودی ها هم کنترل خواهد شد و کلاً ورود و خروج از شهرستان ممنوع خواهد بود.

وی همچنین در انتها با تاکید بر لزوم همکاری مردم و کاسبان واحدهای صنفی در جهت جلوگیری از شیوع این ویروس، تصریح کرد: طی هفته های اخیر در چندین نوبت به واحدهای صنفی متخلف اخطاریه صادر شده که در صورت ادامه این روند واحدهای صنفی متخلف به مدت یک ماه پلمپ خواهند شد.