اصناف غیر ضروری بناب تا ۱۵ فروردین تعطیل می‌شوند.

اصناف غیر ضروری بناب تا ۱۵ فروردین تعطیل می‌شوند.

فرماندار بناب از تعطیلی بازار شهر بناب تا ۱۵ فروردین خبرداد.

 به گزارش بناب پرس به نقل از فارس، امین رفیعی  امروز در گفت‌وگویی با خبرنگاران اظهار داشت: با اعلام قبلی مسوولان مبنی بر تعطیل بودن بازار بناب در روز ۱۵ فروردین جاری جهت گندزدایی و ضدعفونی کردن اماکن عمومی بازار خوشبختانه اصناف و کسبه بناب با درک شرایط همکاری خوبی با مسوولان بهداشت و درمان از خود نشان دادند به همین خاطر کار ضدعفونی کردن اماکن به خوبی اجرا شد.

وی با تقدیر و تشکر از همکاری مردم و به‌ویژه بازاریان، اصناف و کسبه بناب به‌خاطر تعطیل کردن محل کسب خود تصریح کرد: بر اساس تصمیم ستاد مدیریت مقابله با ویروس کرونا بازار بناب تا ۱۵ فروردین نیز تعطیل خواهد بود تا از شیوع ویروس کرونا و بیمار شدن شهروندان جلوگیری شود.
فرماندار بناب سپس با بیان اینکه صنف قصابان، نانوایان، میوه فروشان، فروشندگان مواد بهداشتی و سوپرمارکت‌ها از این قاعده مستثنی هستند؛ یادآور شد: میدان میوه و تره بار و خشکبار هر روز تا ساعت ۱۲ ظهر دایر خواهد بود.
وی ادامه داد: فروشندگان لوازم یدکی و تجهیزات خودرو نیز به صورت کشیک فعالیت خواهند کرد.
رفیعی در ادامه خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی خانه‌های مردم امن‌ترین مکان برای حفظ آنان از ابتلاء به ویروس کروناست و شهروندان عزیز مطمئن باشند که مسوولان برای عادی شدن شرایط و رفع این خطر نهایت تلاش خود را به کار می‌بندند و هرگز از پای نخواهند نشست.