صادرات ۲۲۸ میلیون دلاری از بناب/ رتبه دوم بناب در رفع موانع تولید

صادرات ۲۲۸ میلیون دلاری از بناب/ رتبه دوم بناب در رفع موانع تولید

فرماندار بناب خبرداد:

صادرات ۲۲۸ میلیون دلاری از بناب / رتبه دوم بناب در رفع موانع تولید

به گزارش بناب پرس، امین رفیعی در جلسه کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بناب اظهار داشت: به دنبال تشکیل جلساتی در خصوص رفع موانع تولید واحدهای تولیدی و صنعتی طی سال جاری بر اساس نتایج ارزیابی های به عمل آمده از سوی استان، شهرستان بناب رتبه دوم استان آذربایجان شرقی را در زمینه رفع موانع تولید واحدهای تولیدی و صنعتی به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه تشکیل این جلسات باعث افزایش تولید و رونق در سطح شهرستان شده است؛ گفت: جا دارد از مدیران واحدهای تولیدی، صنعتی و اداراتی که در این خصوص نهایت تلاش و همکاری را داشتند تا این امر تحقق یابد، تقدیر و تشکر بعمل آید.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب سپس با اشاره به هدف گذاری این شهرستان برای صادرات ۲۰۰ میلیون دلاری در سال جاری تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون به ارزش ۲۲۸ میلیون دلار انواع کالا از طریق گمرک شهرستان بناب به خارج از کشور صادر شده است که این رقم در سال گذشته ۱۱۰ میلیون دلار بود و امسال دو برابر سال قبل صادرات از این شهرستان صورت گرفته است.

رفیعی در عین حال تأکید کرد: با وجود مشکلاتی که از لحاظ تحریم داشتیم، صادرات قابل توجهی از این شهرستان صورت گرفته و کارنامه درخشانی برای شهرستان بناب است.