تعطیلی دروس حوزه علمیه بناب به دلیل شیوع کرونا

تعطیلی دروس حوزه علمیه بناب به دلیل شیوع کرونا

کلاس های درس حوزه علمیه بناب به علت پیدایش نشانه‌هایی از ویروس کرونا در کشور و بخصوص استان آذربایجان شرقی از روز دوشنبه ۵ اسفند تعطیل شد.

به گزارش بناب پرس، معاون آموزش حوزه علمیه بناب در گفتگوی خبری با خبرنگاران اعلام کرد کلاس های درس و خوابگاههای طلاب از روز دوشنبه ۵ اسفند رسماً تعطیل است و همکاری و هماهنگی های لازم با شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب بمنظور مراقبت و اقدام ضدعفونی و گندزدایی مکان های مختلف انجام می شود.

حجت الاسلام مطهری با اشاره به شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر ورود عده زیادی از طلاب قم به شهرستان بناب در ایام انتخابات تصریح کرد: به دنبال پیدایش نشانه‌هایی از ویروس کرونا در قم از پذیرش طلاب فارغ التحصیل که در قم مشغول ادامه تحصیل هستند به حوزه علمیه بناب ممانعت بعمل آمد و به طلاب در حال تحصیل نیز اعلام شده مطلقا به قم مسافرت نکنند.

معاون آموزش حوزه علمیه بناب افزود: این اخبار کاملا کذب بوده و متاسفانه بداخلاقی های سیاسی است که ذهن مردم عزیز استان و شهرستان را مشوش و نگران کرده است

وی گفت: مدیریت حوزه‌ علمیه بناب، مردم عزیز و حوزویان ارجمند را به رعایت احتیاطات لازم و توصیه‌های بهداشتی و مراقبت‌های ویژه توصیه می‌کند و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری در این زمینه اعلام می‌نماید.