درخشش تیم های برنامه نویسی دانشگاه بناب در مسابقات برنامه نویسی

درخشش تیم های برنامه نویسی دانشگاه بناب در مسابقات برنامه نویسی

در چهل و چهارمین دوره مسابقات جهانی ACM که هفتم آذرماه ۹۸ مرحله آنلاین آن برگزار گردید تیم های برنامه نویسی دانشگاه بناب توانستند رتبه های خوبی را بدست آورند.

به گزارش بناب پرس، این سری از مسابقات بین المللی که هرساله برگزار می گردد یکی از مهم ترین و معتبرترین مسابقات برنامه نویسی جهان می باشد که تیم های شرکت کننده در این مسابقه ابتدا باید در مسابقات آنلاین حضور یابند تا جواز حضور در مسابقه حضوری را کسب نمایند.

همچنین هر دانشگاه سهمیه خاصی برای ارائه تیم در مسابقه حضوری که قرار است روزهای ۲۸ و ۲۹ آذر در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردد را دارد که میزان سهمیه دانشگاه بناب در این دوره از رقابت ها یک تیم می باشد.

در این سری از مسابقات پنج تیم دانشگاه بناب به صورت همزمان در سایت کامپیوتر دانشگاه بناب با نظارت مهندس بلال قاسمی حضور داشتند و در این رقابت که از ساعت ۱۴ تا ۲۲ در حال برگزاری بود ۸ ساعت پرتلاش و نفس گیر را طی نمودند و در نهایت توانستند با کسب رتبه های ۷۲، ۱۳۹، ۱۸۱، ۲۹۰ ،۴۲۹ از بین ۵۸۲ تیم فعال جایگاه خوبی را در این سری از مسابقات بدست آورند و در نهایت تیم DuckDuckCome باحل ۵ سئوال از ۱۰ سئوال متشکل از آقایان عارف نوظهور،امیرحسین نیکخو و رضا عزیزوند به عنوان نماینده دانشگاه در مسابقات حضوری انتخاب گردیدند.

جدول امتیازات مسابقه اینترنتی : https://icpc.ir/2019/iipc/scoreboard

روابطعمومیدانشگاه_بناب

@bonabuniv