طرح استیضاح شهردار بناب کلید خورد

طرح استیضاح شهردار بناب کلید خورد

با امضای تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر طرح استیضاح شهردار بناب کلید خورد.

طرح استیضاح شهردار بناب کلید خورد

به گزارش بناب پرس، محسن رحیمیان عضو شورای اسلامی شهر بناب در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: انجام خلاف قانون شهردار در اجرای ماده ۱۰۱ با وجود اینکه شورای اسلامی شهر با اجرای آن مخالف بود و هیأت تطبیق شهرستان نیز آن را رد کرده بود و شهردار برخلاف آن اقدام کرده است، از دلایل این استیضاح است.

وی افزود: واگذاری ۳ پروژه عمرانی شهرداری به پیمانکار از طریق ترک تشریفات با وجود مخالفت شورای شهر و رد آن در کمیته تطبیق شهرستان و تأیید رأی کمیته تطبیق در کمیته حل اختلاف استان آذربایجان‌شرقی و همچنین با وجود سپری شدن وقت قانونی شهردار در پاسخ به سئوالات طرح شده و استنکاف وی از پاسخ قانونی براساس ماده ۸۳ همین قانون موضوع بصورت استیضاح از شهردار مطرح شده که این از دیگر دلایل استیضاح شهردار بناب است.

براساس این گزارشٰ محبوب تیزپاز نیاری متولد ۱۳۴۶ پارس آباد مغان و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی معماری و شهرسازی است.

کلیددار شهر بناب پنجم آذرماه سال ۱۳۹۷ با رأی ۷ عضو شورای اسلامی شهر بناب از بین ۹ گزینه معرفی شده به عنوان شهردار بناب انتخاب و از ۲۵ آذرماه همان سال رسماً فعالیت خود را به عنوان شهردار بناب آغاز کرده است.