انتقاد نماینده بناب از روند کند اجرای عملیات نیروگاه سهند بناب

انتقاد نماینده بناب از روند کند اجرای عملیات نیروگاه سهند بناب

انتقاد نماینده بناب از روند کند اجرای عملیات نیروگاه سهند بناب

به گزارش بناب پرس، ضیاءالله اعزازی در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و اقتصاد مقاومتی شهرستان بناب که با حضور محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی، جمعی از مدیران کل استان، فرماندار و نیز مدیران واحدهای تولیدی شهرستان برگزار شد؛ با تقدیر و تشکر از همکاری مسئولین استانی دراجرای پروژه های عمرانی این شهرستان اظهار داشت: برخی طرح های عمرانی که در شهرستان بناب در حال اجراست، در سطح کشور بی نظیر هستند و در کل کشور نظیر این پروژه ها را نداریم.

وی افزود: ظرف دو سال گذشته نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه استادیوم ورزشی ۱۵ هزار نفری بناب جذب شده است.

اعزازی ملکی ضمن تقدیر و تشکر از دولت بخاطر کلنگ زنی اجرای فازهای ۳ و ۴ نیروگاه سهند بناب که همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان شرقی اتفاق افتاد؛ تأکید کرد: متأسفانه روند اجرای این پروژه تا حدودی کند است که امیدواریم در تکمیل این پروژه تسریع شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود از کمبود استخر شنا در این شهرستان به عنوان مشکل یاد کرد و افزود: با توجه به زیرساخت های موجود در مجتمع ورزشی بناب امیدواریم نسبت به احداث یک استخر در این شهرستان اقدام شود.