مراسم تودیع و معارفه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بناب/ مختاری: ۲۵ درصد صادرات غیر نفتی مربوط به بخش کشاورزی است

مراسم تودیع و معارفه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بناب/ مختاری: ۲۵ درصد صادرات غیر نفتی مربوط به بخش کشاورزی است

۲۵ درصد صادرات غیرنفتی حاصل دسترنج بخش کشاورزی است

به گزارش بناب پرس، سیدعلی مختاری در آیین تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید جهادکشاورزی شهرستان بناب با اشاره به برنامه و سیاست دولت برای توسعه آبیاری نوین اظهار کرد: ظرف سه سال گذشته در سایه حمایت دولت ۲۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان آذربایجان شرقی به سیستم آبیاری قطره ای مجهز شده است.

وی با اشاره به جایگاه و اهمیت کشاورزی در توسعه و رونق تولید در کشور تصریح کرد: ۲۵ درصد صادرات غیرنفتی حاصل دسترنج بخش کشاورزی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی سپس توجه به بهره وری را از دغدغه های اصلی متولیان بخش کشاورزی اعلام کرد و گفت: کشاورزان عزیز باید در سالی که به نام رونق تولید نام گذاری شده است، در جهت رونق تولید و افزایش تولیدات قدم بردارند.

مختاری در ادامه سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از خدمات حسینعلی فتحی مدیر سابق جهاد کشاورزی بناب در طول دوران تصدی مسئولیت، روح الله خیری را به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی این شهرستان معرفی کرد.

این گزارش حاکی است، در ابتدای این مراسم حسینعلی فتحی مدیر سابق جهاد کشاورزی بناب گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف جهاد کشاورزی در شهرستان بناب ارائه کرد.